بردهایی که نشانه خوبی برای استقلال نیست، آبی ها به صخره نرسیدند

به گزارش آقای ابوالفضلی، تیم فوتبال استقلال روز سه شنبه و در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر برابر پیکان متوقف شد تا با تک امتیازی که از این بازی به دست می آورد 7 امتیازی شده و در سرانجام هفته چهارم در صندلی سوم جدول رده بندی قرار گیرد.

بردهایی که نشانه خوبی برای استقلال نیست، آبی ها به صخره نرسیدند

آبی پوشان در 4 ملاقات خود 2 بار پیروز از زمین خارج شدند، یک بار شکست خوردند و یک بار هم مقابل حریف متوقف شدند. شاگردان محمود فکری از 4 بازی 7 امتیاز به دست آورده اند. اما باید دید این 7 امتیاز چطور و برابر چه تیم هایی به دست آمده است.

استقلالی ها دو بار پیروز شده اند که هر دو پیروزی در استادیوم آزادی بوده و تیم هایی که مغلوب آبی پوشان شدند در دو رده انتهایی جدول قرار دارند که این نشان می دهد پیروزی آنها با اینکه امتیازات با ارزشی داشت، اما از نظر فنی کار چندان عظیمی نبود.

ابتدا مس رفسنجان در استادیوم آزادی با 2 گل مغلوب آبی پوشان شد که همین تیم هفته دوم در خانه اش مقابل گل گهر با همان نتیجه شکست خورد و تنها امتیازش را در هفته سوم و در مقابله با یک تیم انتهای جدولی دیگر به اسم آلومینیوم کسب نموده است.

ماشین سازی هم تیمی بود که در هفته سوم و در استادیوم آزادی با گل استثنایی میلیچ مغلوب آبی پوشان شد که همین تیم در مشهد از تیم نه چندان مدعی شهرخودرو با 3 گل شکست خورد و در ملاقات خانگی اش مقابل گل گهر با یک گل شکست خورد. تنها امتیاز ماشین سازی در یک ملاقات خانگی و برابر ذوب آهن بود که از دقیقه اول بازی 10 نفره شد.

آبی پوشان 2 بار خارج از خانه به میدان رفتند که ابتدا برابر تیم مدعی فولاد با نتیجه 2 بر یک شکست خوردند و سپس مقابل تیم میانه جدولی پیکان با نتیجه بدون گل متوقف شدند.

با اینکه عملکرد استقلال از نظر آماری در خاتمه هفته چهارم قابل قبول است، اما پیروزی خانگی با حداقل نتیجه مقابل تیم های انتهای جدولی و توقف و شکست مقابل تیم های میان و بالای جدول موید این مطلب است که این امکان وجود دارد آبی ها در ادامه لیگ و در روبرو بیشتر با حریفان جدی تر با چالش های عظیم تری روبرو شوند.

استقلال هنوز به ملاقاتهای سخت ترش نرسیده و اگر کادر فنی این تیم نتواند برای برطرف مسائل فنی آبی پوشان تدبیر کند، قطعاً در ملاقاتهای آینده مسائل بیشتری گریبان این تیم را خواهد گرفت و امتیازات مهم تری را هم از دست خواهد داد.

تیم فوتبال استقلال که در خاتمه هفته چهارم با 7 امتیاز در رده سوم واقع شده است، در هفته پنجم این مسابقات میزبان صنعت نفت است که این ملاقات از ساعت 16:15 روز دوشنبه 17 آذر در استادیوم آزادی برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بردهایی که نشانه خوبی برای استقلال نیست، آبی ها به صخره نرسیدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بردهایی که نشانه خوبی برای استقلال نیست، آبی ها به صخره نرسیدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید