بخش ویزای سفارت بریتانیا در تهران موقتا تعطیل شد

به گزارش آقای ابوالفضلی، در پی شیوع کرونا در کشور، بخش ویزای سفارت بریتانیا در تهران به طور موقت تعطیل شد.

بخش ویزای سفارت بریتانیا در تهران موقتا تعطیل شد

با توجه به شیوع ویروس کرونا در ایران، تعطیلی بسیاری از مشاغل و تمام مدارس و دانشگاه ها تا خاتمه سال 98، دفتر VFS Global سفارت بریتانیا در تهران با انتشار اطلاعیه ای از تعطیلی موقت بخش ویزا اطلاع داد.

بنا بر اطلاعیه منتشرشده از سوی دفتر این شرکت در تاریخ پنجشنبه 15 اسفندماه، در دو هفته آینده خدمات بایومتریک برای دریافت ویزا به طور موقت انجام نمی گردد؛ بنابراین افرادی که در این بازه زمانی وقت سفارت دارند، باید فرم خود را ریفاند نمایند یا وقت سفارت خود را به هفته های آینده تغییر دهند.

در حال حاضر از 15 مارس (25 اسفند) به بعد امکان دریافت وقت سفارت بریتانیا در تهران وجود دارد.

در این اطلاعیه آمده است:

در پی تاثیری که کروناویروس (کووید 19) روی مسیرهای پروازی منطقه داشته، متاسفانه بریتانیا به طور موقت از ارائه خدمات ویزا به متقاضیان در ایران معذور است.

تمام وقت های سفارت برای هفته آینده لغو شده است؛ البته ما شرایط را تحت نظر خواهیم داشت. طی این مدت متقاضیان به دفتر ویزا مراجعه ننمایند.

در صورتی که پیش تر به خاطر فرایند درخواست ویزا، پاسپورت شما در اختیار امور ویزا و مهاجرت بریتانیا است و تمایل به دریافت گذرنامه خود دارید، با ایمیل در ارتباط باشید. لطفا در ایمیل خود شماره مرجع GWF را ذکر کنید. اگر درخواست دریافت پاسپورت دارید، بعدا می توانید مجدد گذرنامه خود را تحویل دهید تا امور درخواست ویزای شما مجدد به جریان بیفتد.

دفتر مرکزی شرایط را آنالیز خواهد نمود و برای اطلاعات بیشتر توصیه می گردد به منظور دریافت وقت نو، وب سایت وی اف اس گلوبال را چک کنید.

به محض اینکه بتوانیم خدمات خود در ایران را از سر بگیریم، برگرداندن مدارک و تصمیم گیری در خصوص مراجعان در اولویت خواهد بود.

منبع: کجارو / airc.ir / vfsglobal.co.uk

به "بخش ویزای سفارت بریتانیا در تهران موقتا تعطیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بخش ویزای سفارت بریتانیا در تهران موقتا تعطیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید