بازگشت یک ستاره به رئال مادرید ، نخستین خرید کهکشانی ها رسماً اعلام شد!

به گزارش آقای ابوالفضلی، سرمربی ایتالیایی رئال مادرید بعد از پیروزی 2 بر یک برابر رایو وایکانو از نخستین خرید تابستانی تیمش اطلاع داد.

بازگشت یک ستاره به رئال مادرید ، نخستین خرید کهکشانی ها رسماً اعلام شد!

به گزارش آقای ابوالفضلی آنلاین، رئال مادرید در هفته سی و ششم رقابت های لالیگا توانست با نتیجه 2 بر یک برابر رایو وایکانو به پیروزی دست پیدا کند. رئال مادرید با پیروزی که در این بازی به دست آورد و با توجه به تساوی اتلتیکو مادرید دوباره به رده دوم جدول رده بندی برگشت.

کارلو آنچلوتی بعد از بازی از نخستین خرید تابستانی تیمش اطلاع داد. این مربی ایتالیایی گفت: فران گارسیا فصل بعد با ما خواهد بود. او انرژی بسیار بالایی دارد و در کار کردن با توپ بسیار خوب است. گارسیا بازیکن خوبی است و می تواند به ما یاری کند.

گارسیای 23 ساله بازیکن رئال مادرید بود که در فصل 2020-2021 به صورت قرضی راهی رایو وایکانو شد و بعد از آن قرارداد او قطعی شد. رئال توانست از بند بازگشت این بازیکن استفاده کند و تنها با 5 میلیون یورو او را دوباره به تیم برگرداند.

آنچلوتی درباره شرایط وینیسیوس نیز گفت: حال وینیسیوس خوب است. در این روزها به خوبی از او حمایت شد. هم تیمی های وینیسیوس به او بسیار نزدیک هستند و رودریگو هم بعد از گلزنی به او اشاره نمود. انتظار دارم که چنین رفتارهایی دیگر تکرار نشود. به خوبی در این زمینه اطلاع رسانی شد و امیدوار هستیم که دیگر با چنین رفتارهای روبرو نشویم.

سرمربی رئال مادرید درباره شرایط بنزما هم گفت: او کمی احساس درد داشت اما چیز خاصی نبود و به بازی ادامه داد.

منبع: همشهری آنلاین

به "بازگشت یک ستاره به رئال مادرید ، نخستین خرید کهکشانی ها رسماً اعلام شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت یک ستاره به رئال مادرید ، نخستین خرید کهکشانی ها رسماً اعلام شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید