آغاز تزریق دُز یادآور واکسن کرونا ویژه کادر سلامت در کاشان

به گزارش آقای ابوالفضلی، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کاشان از آغاز تزریق دُز سوم (یادآور) واکسن کرونا برای کارکنان بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد.

آغاز تزریق دُز یادآور واکسن کرونا ویژه کادر سلامت در کاشان

به گزارش گروه استان های آقای ابوالفضلی از اصفهان،مهدی دلاوری معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کاشان بابیان اینکه برای جلوگیری از رخداد پیک ششم کرونا علاوه برافزایش پوشش واکسیناسیون لازم است در زدن ماسک و رعایت شیوه نامه های بهداشتی اهتمام لازم را داشته باشیم،گفت: با افزایش پوشش واکسیناسیون در مردم احتمال شروع پیک تازه کاهش پیدا می کند، اما به این معنا نیست که شیوه نامه های بهداشتی رعایت نشود.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کاشان بابیان اینکه تزریق دُز سوم واکسن کرونا برای پرسنل و کادر بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان شروعشده است، گفت: تزریق دُز سوم واکسن کرونا (یادآور) این افراد که مستقیماً با بیماری درگیر هستند شروع شده است تا از نیروهای خط مقدم سلامت محافظت کنیم.

وی با بیان اینکه برای جامعه ای ایمن واکسیناسیون عمومی باید انجام شود، گفت: واکسن پاستوکووک هم به سبد واکسیناسیون دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه شده است و مردم می توانند از این نوع واکسن ایرانی هم استفاده کنند.

دلاوری در انتها گفت: کادر سلامت در منطقه کاشان که حداقل 6 ماه از زمان تزریق دُز دوم واکسن آن ها گذشته است، مشمول دریافت واکسن یادآور خواهند بود.

ص

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "آغاز تزریق دُز یادآور واکسن کرونا ویژه کادر سلامت در کاشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز تزریق دُز یادآور واکسن کرونا ویژه کادر سلامت در کاشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید