آشنایی با دیدنی های نیوزیلند و جاذبه های گردشگری آن

به گزارش آقای ابوالفضلی، نیوزیلند از جمله کشورهای زیبا و پر جاذبه در جهان است این کشور به علت امکانات پیشرفته ای که دارد مرد توجه گردشگران قرار می گیرد و محل بسیار مناسبی برای ماجراجویان است هر ساله بازدیدکنندگان و گردشگران زیادی برای بازدید از جاذبه ها و دیدنی های این کشور راهی سفر می شوند تا جاذبه های متنوعی را در این کشور پیدا کنند و از چشم اندازهای زیبایی بازدید کنند. این کشور دارای جاذبه های تفریحی بسیار زیادی است و می تواند یکی از منطقه ها توریستی مهم در جهان باشد این منطقه با وجود جزایر همواری که در خود جای داده است می تواند مورد توجه شما باشد اما زیبایی های این کشور تنها به این موارد ختم نمی شوند و با وجود جاذبه های جنگلی مختلف نیز می توانید جاذبه های بسیار زیادی را در این منطقه مشاهده کنید. اگر قصد دارید به منطقه ای از جهان سفر کنید که با وجود چشم اندازهای طبیعی و جنگلی خود مورد توجه است می تواند به این کشور سفر کنید و از نزدیک جاذبه های بسیار زیبای آن را مشاهده کنید. این منطقه از محیط زیستی بسیار غنی برخوردار است و به علت وجود فرهنگی که در آن هست ارزش فرهنگی و تنوع فرهنگی دارد فرهنگ های سنتی و مدرنیته که در گوشه های مختلفی از این کشور به چشم می خورد به قدری برای گردشگران می توانند مجذوب کننده باشند که به خود خود از جاذبه های دیدنی این کشور محسوب می گردد. این کشور دارای شهرهای بسیار بزرگی است و به علت وسعت خود مورد توجه است در ادامه این بخش نیز شما علاقه مندان و گردشگران با مهم ترین جاذبه های طبیعی و تاریخی این کشور پهناور آشنا خواهید شد.

آشنایی با دیدنی های نیوزیلند و جاذبه های گردشگری آن

تماشای های کشور نیوزیلند را بشناسید:

نیوزیلند زیبایی های زیادی را به خود اختصاص داده است این کشور به علت شرایط جغرافیایی و آب و هوایی مناسب خود مقصد بسیاری از گردشگران است و با وجود جاذبه های مهمی همانند روتوروآ و پارک های ملی مورد توجه است این کشور چشم اندازهای طبیعی زیادی دارد و در این بخش نیز با جاذبه ها و تماشای های نیوزلند بیشتر آشنا خواهید شد.

پارک ملی آبل نیوزیلند:

این پارک ملی می تواند یکی از مهم ترین جاذبه های توریستی در این کشور باشد و با وجود جاذبه های طبیعی که در خود جای داده است مورد توجه است این پارک وسیع با چشم اندازهای بسیار تماشای خود در منطقه شمالی از نیوزیلند واقع شده است و ویژه علاقه مندان به کوهنوردی است هر کسی که آرزوی کوهنوردی کردن در نقاط مختلفی از جهان را دارد می توانید با سفر به این منطقه از جاذبه های بسیار زیبایی تماشا کند. جالب است بدانید برای بازدید از این پارک باید مسیری را پیاده روی داشته باشید به علت اینکه ورود اتومبیل در این پارک ممنوع است این پارک به وسیله یک جزیره احاطه شده است و از این جهت دارای زیبایی های بی شماری برای گردشگران می باشد. شما می توانید لذت قایق سواری را در این پارک ملی تجربه کنید بعلاوه برای گردشگران این امکان وجود دارد تا از هواپیماهای کوچک برای سرگرمیات خود در این منطقه استفاده کنند و منظره ها این پارک را از بالا مشاهده کنند. گونه های مختلف پرندگان، پنگوئن های آبی، کبوترهای چوب و … که در این پارک یافت می شوند دارای اهمیت توریستی بسیار بالایی هستند.

معماری آرت دکو شهر ناپیر:

این شهر کوچک خلیجی یکی دیگر از تماشای های مهم در کشور نیوزیلند به شمار می آید این شهر زیبا در سواحل شرقی جزیره شمالی واقع شده است و از معماری های بسیار ویژه ای برخوردار می باشد معماری هایی که می توانید در این بنا مشاهده کنید بسیار چشم نواز و زیبا هستند. معماری این منطقه سبک آرت دکو دارد و به علت معروفیت این سبک از معماری بسیار مورد توجه قرار می گیرد بخش های مهمی از این شهر در اثر زلزله آسیب دیده است اما با این وجود نیز زیبایی های زیادی را به خود اختصاص داده است. بعضی از بازسازی ها در این شهر موجب شده تا زیبایی های آن همچنان حفظ شوند معماری این شهر شگفت انگیز است و با تماشا ماشین های قدیمی و فروشگاه های متعدد می توانید زیبایی های مختلفی را مشاهده کنید.

برج آسمان اسکای نیوزیلند:

این برج یکی از مهم ترین جاذبه های مدرن شهر به شمار می آید برجی بزرگ که یک برج مخابراتی است و در شهر جلوه و نمایی بسیار زیبا دارد این برج در یکی از بزرگ ترین شهرهای کشور واقع شده است و ارتفاعی بالغ بر 328 متر دارد و در حال حاضر نیز به عنوان یکی از بلندترین سازه های جهان شناخته می گردد. این برج نمادی بسیار زیبا و مهم در این کشور محسوب می گردد و بازدیدکنندگان بسیار زیای را به خود اختصاص می دهد از بالای این برج می توانید چشم اندازهای شگفت انگیزی را مشاهده نمایید.

کایکورا:

حالا بهتر است سری به سواحل زیبای کایکورا بزنید شهری ساحلی با وجود بکرترین و فوق العاده ترین چشم اندازها که مورد توجه گردشگران زیادی است این بهشت گمشده با وجود غذاهای دریایی متنوع خود می تواند سفر هر گردشگری را تکمیل کند. در این ساحل زیبا می توانید چشم اندازهای ویژه ای را مشاهده کنید با قدم زدن در این ساحل وال ها، مرغان دریایی، دلفین ها، فک های خزدار و … را مشاهده کنید گونه های مختلفی از این حیوانات دریایی می تواند توجه شما را به خود جلب کنند.

آشنایی با تماشای های مهم کشور نیوزیلند در این بخش می تواند برای هر گردشگری مجذوب کننده باشد و اطلاعات توریستی مهمی را درباره این منطقه توریستی در اختیار شما قرار دهد آشنایی با این جاذبه ها در طول سفر می تواند توجه شما را به خود جلب نماید. این کشور زیبا و پر جاذبه ها دارای پارک های ملی متعددی است و چشم اندازهای کوهستانی و ساحلی متعددی نیز برخوردار می باشد این کشور با وجود شهرهای بزرگ و ساحلی خود محل مناسبی برای سرگرمی و گشت و گزار ایرانیان است.

منبع: دیجیاتور

به "آشنایی با دیدنی های نیوزیلند و جاذبه های گردشگری آن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با دیدنی های نیوزیلند و جاذبه های گردشگری آن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید