حساب باشگاه پرسپولیس با ضمانت باز شد

به گزارش آقای ابوالفضلی، یکی از مشکلاتی که باشگاه پرسپولیس در چند وقت اخیر با آن روبه رو بود بحث بسته شدن حساب این باشگاه به علت بدهی مالیاتی بود که این بدهی به صورت انباشته و از سال های گذشته به جای مانده بود. رقم این بدهی در حدود 50 میلیارد تومان است که شامل بدهی مالیاتی برانکو ایوانکوویچ و بدهی مالیاتی باشگاه پرسپولیس است.

حساب باشگاه پرسپولیس با ضمانت باز شد

پس از مذاکرات متعدد در نهایت سازمان امور مالیاتی پذیرفت که تعهدات باشگاه پرسپولیس را قبول کند تا حساب این باشگاه باز گردد. این مسئله البته به این شکل نیست که باشگاه پرسپولیس پولی فعلاً پرداخت نموده باشد، بلکه این باشگاه تعهد داده که این مبلغ را بپردازد و اداره امور مالیاتی هم این تعهدات را فعلاً پذیرفته است.

در پی این مسئله باشگاه پرسپولیس امروز حقوق کارمندان خود را پرداخت کرد. باشگاه پرسپولیس در شرایط مالی فعلی حدود دو ماه بود که به کارمندان خود حقوق نداده بود، اما امروز حقوق بهمن ماه کارمندان به حساب آنها واریز شد.

باشگاه پرسپولیس البته هنوز پیروز به پرداخت حقوق دی ماه کارمندان خود نشده و قرار است این حقوق را همراه با عیدی کارمندان خود طی روزهای آینده پرداخت کند؛ هرچند که شنیده می گردد مسئولان باشگاه اعلام کردند که با شرایط موجود قادر به پرداخت حقوق اسفندماه نیست و این حقوق سال آینده به کارمندان داده خواهد شد!

پیگیری ها نشان می دهد که مبلغ واریز شده به حساب کارمندان به وسیله یکی از شرکت های بیمه که با باشگاه پرسپولیس همکاری می نماید پرداخت شده تا فعلاً کارمندان باشگاه بتوانند حقوق بهمن ماه خود را دریافت نمایند؛ البته بخشی از حساب پرسپولیس به علت شکایت مهدی رسول پناه، مدیرعامل اسبق این باشگاه که طلب دلاری از پرسپولیس دارد بسته است که قرار شده تکلیف آن هم به زودی روشن گردد.

منبع: فرارو

به "حساب باشگاه پرسپولیس با ضمانت باز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حساب باشگاه پرسپولیس با ضمانت باز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید