برای حضور در انتخابی المپیک؛ دختران تکواندوکار ایران راهی اردن می شوند

به گزارش آقای ابوالفضلی، مهلا مومن زاده و ناهید کیانی به عنوان نمایندگان تکواندو کشورمان برای کسب سهمیه المپیک توکیو، ساعت 8:35 صبح روز دوشنبه 27 اردیبهشت ماه راهی اردن خواهند شد.

برای حضور در انتخابی المپیک؛ دختران تکواندوکار ایران راهی اردن می شوند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات کسب سهمیه المپیک در قاره آسیا با حضور 217 تکواندوکار طی روزهای 31 اردیبهشت و یکم خردادماه به میزبانی امان اردن و در سالن کمپینسکی برگزار می گردد.

مهلا مومن زاده در وزن 49- کیلوگرم و ناهید کیانی در وزن 57- کیلوگرم هوگوپوشان کشورمان هستند که برای کسب سهمیه المپیک توکیو در این رقابت ها به مصاف حریفان خود می فرایند.

راهنمایی این نفرات برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و فاطمه صفرپور به عنوان مربی است.

برهمین اساس ملی پوشان تکواندو کشورمان ساعت 8:35 صبح روز دوشنبه - 27 اردیبهشت ماه تهران را به مقصد استانبول ترک می نمایند و سپس راهی امان اردن می شوند.

تکواندوکارانی که به فینال این دوره از رقابت ها راه پیدا نمایند می توانند جواز حضور در بازی های المپیک توکیو را بدست آورند.

براساس برنامه اعلامی، جلسه سرپرستان و مراسم قرعه کشی روز پنجشنبه - 30 اردیبهشت ماه ساعت 15:30 تا 17:30 انجام می گردد؛ رقابت های روز نخست (آدینه - 31 اردیبهشت ماه) در اوزان 49- و 67- کیلوگرم زنان و 68- و 80- کیلوگرم مردان انجام می گردد که در روز نخست مهلا مومن زاده نماینده ایران است. مسابقات روز دوم (شنبه - یکم خردادماه) نیز در اوزان 57- و 67+ کیلوگرم زنان و 58- و 80+ کیلوگرم مردان برگزار خواهد شد که ناهید کیانی تکواندوکار کشورمان است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "برای حضور در انتخابی المپیک؛ دختران تکواندوکار ایران راهی اردن می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای حضور در انتخابی المپیک؛ دختران تکواندوکار ایران راهی اردن می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید