ایلان ماسک علت تغییر نام توییتر به ایکس را فاش کرد، عکس

به گزارش آقای ابوالفضلی، زومیت نوشت: ایلان ماسک پس از یک روز سکوت، انتها اعلام نمود که علت تغییر نام توییتر به ایکس چه بوده است.

ایلان ماسک علت تغییر نام توییتر به ایکس را فاش کرد، عکس

ایلان ماسک روز گذشته ری برند توییتر را آغاز کرد و این شبکه اجتماعی که از ماه ها پیش به زیرمجموعه ایکس کورپ تبدیل شده بود، اکنون ایکس نام دارد. ایلان ماسک حتی لوگوی توییتر را نیز عوض نموده است تا پرنده آبی نمادین، به خاطره ها بپیوندد.

ایلان ماسک می گوید ایکس (توییتر سابق) با هدف حفظ آزادی بیان و شتاب بخشی به پروژه ایکس، اپلیکیشنِ همه چیز به زیرمجموعه ایکس کورپ تبدیل شد. ماسک می گوید ایکس با توییتر سنتی تفاوت های زیادی دارد و تغییرات فقط در سطح نام گذاری انجام نشده است.

بر اساس گفته ایلان ماسک، نام توییتر تنها زمانی با منطق جور درمی آمد که پست های این شبکه اجتماعی به 140 کاراکتر محدود بودند؛ اما امروزه کاربران می توانند تقریباً همه چیز پست نمایند، ازجمله ویدیوهای چندساعته.

ایلان ماسک می گوید ایکس در ماه های آینده به سیستم ارتباطی جامع و سیستم مالی مجهز می گردد. ماسک و لیندا یاکارینو، مدیرعامل ایکس، در حال تبدیل این شبکه اجتماعی به سوپراپلیکیشن هستند؛ یعنی اپلیکیشنی که سرویس های مختلف را یک جا ارائه دهد.

5858

منبع: خبرآنلاین

به "ایلان ماسک علت تغییر نام توییتر به ایکس را فاش کرد، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایلان ماسک علت تغییر نام توییتر به ایکس را فاش کرد، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید