احتمال مربیگری مارادونا در فوتبال اسپانیا

به گزارش آقای ابوالفضلی، انتقال مالکیت یکی از تیم های فوتبال اسپانیا، ممکن است فرصت مربیگری در این کشور را برای اسطوره فوتبال آرژانتین فراهم آورد.

احتمال مربیگری مارادونا در فوتبال اسپانیا

به گزارش آقای ابوالفضلی و به نقل از نشریه مارکا، باشگاه الچه در دسته دوم فوتبال اسپانیا در آستانه خریداری شدن توسط یک مدیربرنامه فوتبالی به نام کریستین براگارنیک است، کسی که مدیر برنامه های دیه گو مارادونا هم است. به همین دلیل شایعاتی مطرح شده مبنی بر اینکه اسطوره فوتبال آرژانتین ممکن است در آینده ای نه چندان دور به عنوان سرمربی تیم فوتبال الچه منصوب شود.

مارادونا که در دوران بازیگری اش در اسپانیا برای تیم هایی مانند بارسلونا و سویا بازی کرده است، در حال حاضر هدایت تیم خیمناسیا لاپلاتا در لیگ دسته اول آرژانتین را برعهده دارد. او هنوز مربیگری در فوتبال اسپانیا را تجربه نکرده است و به همین دلیل ممکن است که به واسطه براگارنیک این فرصت برای او فراهم شود. در واقع این فرضیه ای است که خبرنگار برنامه چیرینگیتو در تلویزیون اسپانیا آن را مطرح نمود.

به همین دلیل، نشریه مارکا با برخی از افراد نزدیک به مارادونا تماس گرفته تا از صحت و سقم این ماجرا مطلع شود و آنها نیز در پاسخ به این روزنامه مادریدی اعلام کردند که انتصاب این مرد آرژانتین به عنوان سرمربی الچه بسیار سخت اما غیرممکن نیست.

هفته گذشته، مارادونا با برطرف شدن مسائل داخلی باشگاه خیمناسیا قبول کرد که از استعفای خود صرفنظر کند و تا خاتمه فصل سرمربی این تیم بماند. با این حال اینکه او در خاتمه فصل دست از هدایت این تیم بکشد به دو دلیل بسیار محتمل است. نخست اینکه بازیکنان مورد نظر او خریداری نشده اند و دیگر دریافت پیشنهاد کاری بهتر با حقوق و مزایایی بالاتر.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "احتمال مربیگری مارادونا در فوتبال اسپانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال مربیگری مارادونا در فوتبال اسپانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید