به راه افتادن هشتگ اخراج سرمربی

به گزارش آقای ابوالفضلی، استقلال در هفته سیزدهم در خانه حریف مقابل تیم نفت مسجد سلیمان به میدان رفت و به تساوی دست پیدا کرد. تساوی ای که کاملا تحت الشعاع حضور حسین حسینی در چارچوب دروازه استقلال بود و هواداران استقلال دلیل این توقف را به اشتباه محمود فکری در ارنج ربط می دهند.

به راه افتادن هشتگ اخراج سرمربی

به گزارش آقای ابوالفضلی ، روزنامه آقای ابوالفضلی نوشت: شاید دریافت تساوی دریک بازی خارج از خانه نتیجه چندان بدی برای استقلال نباشد اما از آنجا که گل دریافتی استقلال دقیقا از همان منطقه ای دریافت شد که این تیم نقطه قوتی به نام رشید مظاهری را دارد و او را روی نیمکت نشانده بود، برای فکری دردسر ساز شده است.

البته که این انتقادها مربوط به امروز و دیروز نیست. هواداران استقلال به نظر می آید که به رغم بالانشینی تیم شان از نمایش آبی پوشان رضایت نداشته و حتی در روزهای صدرنشینی تیم محبوب شان نیز خواستار اصلاحاتی در فرایند فنی تیم شان بودند.

هواداران استقلال معتقدند تیم فکری بازی چشم نواز و منظمی را به اجرا نمی گذارد و کارشناسان و اهالی فن نیز اعتقاد دارند که استقلال به لحاظ فنی کیفیت بالایی ندارد و به خلاقیت های فردی برخی ستاره های خود متکی است. هرچه هست در این مقطع مخالفان فکری بیشتر از موافقان او دیده می شوند و کفه ترازو به نفع آنهاست.

حال انتقادها از کادرفنی استقلال و به ویژه محمود فکری پس از تساوی در مسجد سلیمان به اوج رسیده است. استقلال در این بازی بدون هافبک دفاعی به میدان رفت و درون دروازه هم تغییر عجیب و غریبی داشت. ضمن این که این یک واقعیت است که فکری هنوز ترکیب و به ویژه سیستم بازی اش را نمی شناسد.

از 2-4-4 فلت گرفته تا 1-3-2-4 در هر بازی تغییر سیستم می دهد و عجیب این که مقابل نفت مسجد سلیمان با سیستم 2-5-3 راهی میدان شد.آن هم بدون هافبک دفاعی در ترکیب ابتدایی! او محمدرشید مظاهری را نیمکت نشین کرد تا سیدحسین حسینی پس از 11 هفته به ترکیب ملحق شود. بازگشت حسینی به ترکیب در کنار نمایش دور از انتظار تیم موجب شد تا فکری و دستیارانش هدف اول نقدها پس از بازی باشند. اشتباه این دروازه بان در بازگشت به ترکیب نابخشودنی تلقی شد تا سوژه اول شبکه های اجتماعی بین فوتبالی ها باشد.

حالا تمام این مسائل دست به دست هم داده تا در فضای مجازی اعتراض ها به بالاترین حد خود رسیده و عجیب این که هشتگ اخراج محمود فکری راه افتاده است. هواداران استقلال در فضای مجازی کمپین های مخالفی راه انداخته و خواستار تغییر سرمربی تیم صدرنشین هستند.

باید منتظر بود و دید این اعتراض ها تا کجا ادامه خواهد داشت. به راستی آیا فکری و دستیارانش می توانند از این فشار خارج شوند؟ منتقدان می گویند این استقلال در ادامه فصل آبستن حوادث زیادی خواهد بود.

حامد وفایی - گروه ورزش / آقای ابوالفضلی

منبع: جام جم آنلاین

به "به راه افتادن هشتگ اخراج سرمربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به راه افتادن هشتگ اخراج سرمربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید