باز شدن قفل مدارس با سوزن واکسن، مدارس شهری از 15 آبان ماه باز می شوند

به گزارش آقای ابوالفضلی، دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در خراسان جنوبی از بازگشایی مدارس شهری از 15 آبان ماه همراه با کامل شدن چرخه واکسیناسیون دانش آموزان اطلاع داد.

باز شدن قفل مدارس با سوزن واکسن، مدارس شهری از 15 آبان ماه باز می شوند

شریف زاده دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در خراسان جنوبی در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های آقای ابوالفضلی از بیرجند، گفت: مجوزی که ستاد ملی کرونا برای بازگشایی مدارس شهری به صورت حضوری صادر نموده مربوط به نیمه دوم آبان ماه است.

او اضافه نمود: بعد از تکمیل چرخه واکسیناسیون دانش آموزان، مدارسی که زیر 300 نفر جمعیت دارند می توانند با شرایط خاص کلاس ها را به صورت حضوری برگزار نمایند.

شریف زاده اظهار کرد: در حال حاضر به جزء مدارس فنی و حرفه ای، عشایری و روستایی زیر 15 نفر جمعیت سایر مدارس به صورت مجازی دایر هستند.

دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در خراسان جنوبی توضیح داد: گزارش هایی در مورد اینکه برخی از مدیران مدارس والدین را مجبور به حضور دانش آموزان سر کلاس های درس می نمایند ارسال شده است.

او ادامه داد: از مجموع واکسن های تحویلی به استان تا به امروز 77 درصد تلقیح شده است.

شریف زاده بیان نمود: در حال حاضر مراکز تجمیعی واکسیناسیون روزانه ظرفیت تزریق 15 تا 20 هزار دُز واکسن کرونا را دارند.

دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در خراسان جنوبی گفت: در روز های غیر تعطیل بین 10 تا 12 هزار نفر و در روز های تعطیل بین 4 تا 5 هزار نفر واکسن کرونا را دریافت می نمایند.

س

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "باز شدن قفل مدارس با سوزن واکسن، مدارس شهری از 15 آبان ماه باز می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باز شدن قفل مدارس با سوزن واکسن، مدارس شهری از 15 آبان ماه باز می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید